2 września 2017 roku na stadionie SKS „Galena” Racławice odbył się urodzinowy piknik dla zawodników szkółki Football Academy z Niska oraz ich rodzin. Tego dnia gościem specjalnym był lemur Julek z Madagaskaru – maskotka Football Academy.

Football Academy to innowacyjna, rozwijająca się sieć szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działająca na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Liczy ponad 150 ośrodków, w których trenuje ponad 10 tysięcy młodych adeptów oraz adeptek piłki nożnej.

Tego dnia dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy. Nie zabrakło również atrakcji takich, jak malowanie twarzy i puszczanie baniek mydlanych.

Podczas imprezy z okazji 4 lat działalności szkółki piłkarskiej Football Academy z Niska Powiat Niżański reprezentował Członek Zarządu Powiatu Niżańskiego Józef Sroka, który wręczył dzieciom piłki do gry.

- Szkółka ma jeszcze wiele ambitnych planów na przyszłość, które zamierza zrealizować – mówił Rafał Warchoł, manager ośrodka Football Academy z Niska

Fot.: www.footballacademy.pl