25 listopada 2017 r. w Hali Sportowej Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Niżańskiego, w którym uczestniczyło 5 amatorskich drużyn z powiatu niżańskiego. Organizatorem Turnieju było Starostwo Powiatowe w Nisku, natomiast współorganizatorem Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku.

Celem Turnieju była promocja aktywnego wypoczynku oraz popularyzacja zdrowego współzawodnictwa.

Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn. Mecze rozgrywane były w systemie ,,każdy z każdym”.

Bezkonkurencyjną drużyną okazała się drużyna „16 Batalionu Saperów”.

Drugie miejsce zajęła drużyna „Wyrewolwerowani Rewolwerowcy” a trzecie drużyna „Co drugi to gorszy”. Dalsze miejsca zajęły drużyny: RCEZ oraz GW20.

Zwycięska drużyna „16 Batalion Saperów” wystąpiła w składzie: Damian Wójcik, Łukasz Groch, Marcin Zygmunt, Łukasz Pliszka, Paweł Maleszyk, Mateusz Szast, Mateusz Tkacz, Marcin Kowal, Krystian Tabaka.

Po czterech godzinach sportowych zmagań nadszedł czas na podsumowanie Turnieju, czyli wręczenie pucharów oraz dyplomów najlepszym drużynom i poszczególnym zawodnikom. Uroczystego wręczenia dokonał Starosta Niżański Robert Bednarz.

Najlepszym zawodnikiem wybrany został Michał Żerdecki z drużyny „Wyrewolwerowani Rewolwerowcy”, królem strzelców został Damian Wójcik z „16 Batalionu Saperów” a za najlepszego bramkarza uznano Daniela Kuriatenko z drużyny, „RCEZ”.

Nagrody rzeczowe ufundował Powiat Niżański. Były to dla zespołów z miejsc 1-3 puchary, a dla wyróżnionych indywidualne statuetki.

Poza tym każda drużyna otrzymała piłkę do gry na hali. Królowi strzelców wręczono ochraniacze. Najlepszy zawodnik otrzymał piłkę nożną a najlepszy bramkarz rękawice.

WYNIKI TURNIEJU

Drużyna