Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców - Mistrzostwa Powiatu Niżańskiego w Halowej Piłce Nożnej uczniów szkół podstawowych (rocznik 2005 i młodsi) z terenu Powiatu Niżańskiego, odbyły się na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Ulanowie. Organizatorami igrzysk byli: Publiczna Szkoła Podstawowa w Ulanowie oraz Uczniowski Klub Sportowy „TĘCZA” Ulanów.

W dniu 9 stycznia 2018 r. odbyły się rozgrywki dla dziewcząt, natomiast chłopcy rozgrywali swe mecze w dniu 11 stycznia 2018 r.

W Igrzyskach uczestniczyło 4 drużyny dziewcząt i 8 zespołów chłopców. Łącznie w turnieju czynnie uczestniczyło 105 uczniów (nie licząc grupy kibiców).

Dzięki organizacji turniejów dziewczęta i chłopcy mogli bezpiecznie i efektywnie spędzić czas w gronie swych rówieśników. Mogli rozwijać również swoje zainteresowana sportowe, a szczególności sprawdzić swoje umiejętności z zakresu gry w piłkę nożną. Tegoroczny turniej cieszył się uznaniem uczniów i ich opiekunów.

Na zakończenie rozgrywek najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy medale i dyplomy oraz statuetki za osiągnięcia indywidualne.

Nagrody dla najlepszych zawodników, ufundowane przez Powiat Niżański, PSP w Ulanowie i UKS „TĘCZA” Ulanów, wręczali Starosta Niżański Robert Bednarz, oraz dyrektorzy Publicznej Szkoły Podstawowej w Ulanowie: Teresa Pracownik i Jan Kosior.

Wyniki Powiatowych Igrzysk Dzieci w Halowej Piłce Nożnej:

Dziewczęta:

1 miejsce PSP w Ulanowie (I drużyna)

2 miejsce PSP w Ulanowie (II drużyna)

3 miejsce PSP nr 5 w Nisku

4 miejsce PSP w Zarzeczu

Chłopcy:

1 miejsce PSP w Ulanowie

2 miejsce PSP w Zarzeczu

3 miejsce PSP nr 1 w Nisku

4 miejsce SP w Krzeszowie

5 miejsce PSP nr 5 w Nisku

6 miejsce PSP nr 1 w Rudniku nad Sanem

7 miejsce PSP w Bielinach

8 miejsce PSP w Kurzynie Średniej

Poszczególne tytuły zdobyli:

Król Strzelców                               – Oliwia Bielecka  (PSP w Ulanowie)

– Jan Iskra (PSP w Ulanowie)

Najlepszy Bramkarz                     – Wiktoria Spólnik (PSP nr 5 w Nisku)

– Jakub Modrzewski (PSP w Ulanowie

Ponadto wyróżnienia indywidualne otrzymali:

Dziewczęta:

Klaudia Grabowska, Patrycja Radwańska i Zuzanna Bieńko z PSP w Zarzeczu.

Wiktoria Piróg i Daria Suwała z PSP nr 5 w Nisku.

Sonia Gleich, Natalia Bronkiewicz, Karolina Muskała, Aneta Szczembara, Wiktoria Nowakowska i Wiktoria Drabik z PSP w Ulanowie.

Chłopcy:

Sebastian Potocki i Tristan Nowik z PSP nr 1 w Nisku.

Mateusz Maślach i Jakub Siembida z PSP w Zarzeczu.

Fabian Kożuszko z PSP nr 5 w Nisku.

Miłosz Kulik z SP w Krzeszowie.

Dawid Fąfara z PSP w Bielinach.

Adrian Kostyra z PSP nr 1 w Rudniku nad Sanem.

Daniel Ćwikła z PSP w Kurzynie Średniej.

Dawid Andrzejewski z PSP w Ulanowie.