Powiat Niżański, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, oraz Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku organizują Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego, który odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2017 r. (sobota) o godz. 900 w halach sportowych RCEZ i LO w Nisku.

Turniej organizowany jest dla osób mieszkających, uczących się lub pracujących na terenie Powiatu Niżańskiego bez względu na wiek i płeć.

Zgłoszenia udziału można przesłać pocztą, faxem, e-mailem lub zgłosić telefonicznie na adres:

Starostwo Powiatowe w Nisku,

Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji,

37 – 400 Nisko, ul. 3 Maja 32 C,

fax: 15 8 415 407 wew. 219,

tel: 15 8 415 408 wew. 222

do dnia 6 kwietnia 2017 r. (czwartek)

Terminarz oraz regulamin gier podany zostanie podczas losowania, które odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2017 r. (piątek) o godz. 1300 w Starostwie Powiatowym w Nisku, ul. 3 Maja 32C, pok. nr 17. Przed losowaniem zostanie przeprowadzona weryfikacja zawodników. Prosimy o zgłoszenie się na losowanie przedstawicieli drużyn – należy wziąć ze sobą zgłoszenie udziału drużyny.

W Turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy, którzy byli zgłoszeni do rozgrywek seniorskich PZPS po 1 stycznia 2016 roku.

>>Wzór zgłoszenia<<