Już wkrótce, 20 sierpnia na terenie rekreacyjnym nad Zalewem w Jarocinie odbędą się Dożynki Powiatu Niżańskiego – Jarocin 2017.

W tym czasie odbędą się prezentacje artystyczne gmin powiatu niżańskiego. W programie będą miedzy innymi muzyczne występy grup wokalnych. Gwiazdą tego wieczoru będzie Halina Mlynkova. Tuż po zakończeniu koncertu będzie dyskoteka pod gwiazdami.

Dla uczestników dożynek przewidziano wiele atrakcji, w tym konkursy oraz quiz.

Na dożynki powiatowe serdecznie zapraszają starosta niżański Robert Bednarz i wójt gminy Jarocin Zbigniew Walczak.

Zwracamy  się z serdeczną  prośbą o  wsparcie naszej uroczystości oraz włączenie się do grona sponsorów poprzez wpłatę zadeklarowanej kwoty na specjalne konto w BGŻ BNP Paribas S. A., Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin, Jarocin 159, 37 – 405 Jarocin, nr: 39 2030 0045 1110 0000 0261 0740 z dopiskiem „Darowizna - Dożynki Powiatowe 2017”.