Komisja Konkursowa, działająca zgodnie z Regulaminem Komisji Konkursowej na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy „Dożynki Powiatu Niżańskiego – Jarocin 2017” Kategoria – Nagroda Publiczności, po przeliczeniu głosów i ustaleniu ilości głosów ważnych (komentarze i polubienia, które nie spełniały wymagań regulaminu zostały odrzucone), oddanych do dnia 31 sierpnia 2017 roku włącznie, ustaliła wyniki I etapu Konkursu.

Przypomnijmy, że zgodnie z Regulaminem, aby grupa wieńcowa otrzymała 1 głos, należało polubić wybrane zdjęcie wieńca i dodać pod nim komentarz, wpisując słowo: Konkurs i po nim treść komentarza”. Komentarze bez słowa „Konkurs” i polubienia zdjęcia oraz polubienia bez komentarza, skutkowały brakiem naliczenia punktu.

Po uwzględnieniu powyższych, określonych Regulaminem, kryteriów Konkursu, wyniki I etapu konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy w kategorii „Nagroda Publiczności” przestawiają się następująco:

I miejsce zdobył wieniec wykonany przez Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Majdan Golczański, z ilością 144 głosów;

II miejsce zdobył wieniec wykonany przez Stowarzyszenie „Kobiety z Pasją”, z ilością 111 głosów;

III miejsce zdobył wieniec wykonany przez KGW Kopki, z ilością 55 głosów.

Pozostałe grupy wieńcowe, zajęły miejsca wg kolejności:

1. Sołectwo Pogorzałka
  2. KGW Koziarnia
  3. Grupa projektowa dzieci działających przy Stowarzyszeniu „Bieliny – wieś nad Sanem”
  4. Stowarzyszenie „Bieliny – wieś nad Sanem”
  5. Szyperki Gmina Jarocin
  6. Jarocin Gmina Jarocin
  7. Grupa wieńcowa z Kępy Rudnickiej
  8. Koło Gospodyń Zarzecze
  9. Mostki – Podpory

KGW Sieraków

1. Sołectwo Stary Nart

Sołectwo Kameralne

KGW Kamionka Kolonia

Stowarzyszenie Młode Krzeszowianki

Nagrody dla 3 zwycięskich grup wieńcowych ufundował Poseł na Sejm RP Mieczysław Miazga.

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 września 2017 roku (środa) o godz. 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nisku, Plac Wolności 2.

Gratulujemy!

1. miejsce