Komisja Konkursowa na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy „Dożynki Powiatu Niżańskiego – Jarocin 2017” Kategoria – Nagroda Publiczności, po zapoznaniu się z treścią wszystkich napisanych komentarzy (z lajkami) na fanpage’u Starostwa Powiatowego w Nisku, ustaliła wyniki II etapu Konkursu.

Spośród 485 komentarzy, zgodnych z regulaminem, Komisja wybrała 5 najciekawszych, odnoszących się do tematyki konkursowej. Przy ocenie komentarzy komisja brała pod uwagę takie cechy komentarzy jak stylistyka, oryginalność oraz odniesienie do tematyki dożynkowej.

Autorom 3 komentarzy przyznano nagrody za I, II i II miejsce i dodatkowo autorom 2 przyznano wyróżnienia.

Wyniki II etapu konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy w kategorii „Nagroda Publiczności” za najciekawszy komentarz przedstawiają się następująco:

I miejsce – p. Krystyna Jabłońska, Jeżowe

II miejsce – p. Małgorzata Żak, Jarocin

III miejsce – p. Tomasz Pyrz, Rudnik nad Sanem

Wyróżnienie – p. Marta Osielska, Jodłowa

Wyróżnienie – p. Stanisława Woś, Jeżowe

Nagrody ufundował Powiat Niżański i Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin.

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 20 września 2017 roku (środa) o godz. 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nisku, Plac Wolności 2.

Zwycięzcom gratulujemy!