W dniu 26 września 2017 roku Starosta Niżański Robert Bednarz powołał nowego Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Nisku. Został nim Jarosław Urbanowicz. Rozpoczął on pełnienie swojej funkcji od 26 września br.

Jarosław Urbanowicz ukończył Politechnikę Lubelską na kierunku budownictwo w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Posiada też szereg dodatkowych certyfikatów, uprawnień i kwalifikacji oraz ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, jako inżynier budownictwa.

Pan Jarosław Urbanowicz, oprócz niezbędnego wykształcenia i kwalifikacji posiada duże doświadczenie zawodowe, niezbędne do pełnienia tak odpowiedzialnej funkcji, jaką jest stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Życzę Panu Jarosławowi satysfakcji i owocnej pracy na rzecz mieszkańców naszego Powiatu – mówi Starosta Niżański Robert Bednarz.