Wojewódzkie obchody Dnia Nauczyciela odbyły się w Rzeszowie. Te szczególne dla oświaty dni obfitowały w życzenia, gratulacje i nagrody dla tych, którzy swoją pracą i zaangażowaniem w wychowanie nowych pokoleń dzieci i młodzieży stanowią przykład dla innych.

W zacnym gronie wyróżnionych podczas wojewódzkiej uroczystości, znaleźli się Pan Stanisław Haduch – Dyrektor Zespołu Szkół w Jeżowem im. ks. Stanisława Staszica oraz Pan Krzysztof Śnieżek nauczyciel z Liceum Ogólnokształcącego w Nisku, odbierając tak zaszczytne wyróżnienie, jakim jest Medal Komisji Edukacji Narodowej. Jest to polskie odznaczenie nadawane przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Również, za swoje wyjątkowe osiągnięcia na rzecz działalności dydaktyczno-wychowawczej, Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymał Pan Jerzy Stelmach Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Nisku.

Do życzeń i gratulacji dołączył się Starosta Niżański Robert Bednarz, który gościł wyróżnionych pedagogów w Starostwie Powiatowym w Nisku.