Wszyscy mieszkańcy Powiatu Niżańskiego posiadający profil na Facebooku, już dziś mogą oddać swój głos w Konkursie na Najpiękniejsze zdjęcie zgłoszone do XVIII edycji konkursu „Cudze chwalicie, swego nie znacie...” w kategorii nagroda publiczności.

Do tegorocznej, XVIII edycji konkursu zgłoszono 101 zdjęć w ośmiu kategoriach tematycznych.

W konkursie na Najpiękniejsze zdjęcie zwycięży jedno zdjęcie z największą ilością głosów (1 głos = 1 kliknięcie na „Lubię to!” + 1 komentarz pod wybranym zdjęciem o treści: „Konkurs: treść komentarza”).

Ponadto, spośród wszystkich osób, które polubią zdjęcie i napiszą komentarz, zostaną wybrane trzy najciekawsze komentarze odnoszące się do tematyki konkursowej. Autorzy tych komentarzy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Powiat Niżański. Oceny komentarzy dokona powołana w tym celu komisja.

Konkurs trwa do dnia 31 stycznia 2018 r. (środa).

Udział w konkursie nic nie kosztuje, wystarczy jedynie kliknąć na „Lubię to” i dodać komentarz pod wybranym zdjęciem o treści: „Konkurs: treść komentarza”, gdzie treść komentarza jest treścią braną pod ocenę w II etapie konkursu.

Szczegóły zawiera Regulamin Konkursu.

Link do zdjęć.