Dnia 5 listopada br. odbył się odbiór zadania pn. „Budowa i modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych, w obrębach: Krzywdy, dz. o nr ewid. 915, Cholewiana Góra, dz. o nr ewid. 205/2”, wykonanego przez firmę CHAMOT z Jaty.

W ramach zadania zmodernizowano dwa odcinki dróg w miejscowości Krzywdy i Pogorzałka o łącznej długości 1 631 mb.

Modernizacja dróg poprawi warunki dojazdu rolników m.in. do swoich pól, łąk i gruntów leśnych.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 296 000 zł. Zadanie zrealizowano ze środków własnych Powiatu Niżańskiego, w części zostało sfinansowane z dotacji Województwa Podkarpackiego ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.

W odbiorze zadania udział wzięli Starosta Niżański Robert Bednarz, Wicestarosta Adam Mach, pracownicy Starostwa Powiatowego i Zarządu Dróg Powiatowych w Nisku oraz Wykonawca inwestycji.