W ostatnich dniach grudnia 2018 r. odbył się odbiór zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1038R Majdan Golczański – Golce w miejscowości Majdan Golczański”. Inwestycję zrealizowano za kwotę 406 933,61 zł, z czego 100 000 zł stanowi dofinansowanie z Gminy Jarocin, a 306 933, 61 zł to środki własne powiatu.

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo MOLTER z Rudnej Małej.

W ramach zadania udało się przebudować 816 mb drogi, dzięki której poprawią się jej warunki techniczne, a co za tym idzie podwyższy się komfort jazdy i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

W odbiorze zadania uczestniczyli Wicestarosta Niżański Adam Mach, Członek Zarządu Powiatu Niżańskiego Tomasz Podpora, Radni Gminy Jarocin: Agata Habuda i Janusz Król, pracownicy Starostwa Powiatowego w Nisku i Zarządu Dróg Powiatowych w Nisku oraz przedstawiciel Wykonawcy.