W niedzielę 6 października br. Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 18 w Zarzeczu zorganizowało uroczyste zakończenie sezonu wędkarskiego.

Przy tej okazji odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Niżańskiego. W Zawodach udział wzięli zapaleni wędkarze, pasjonaci wędkarstwa.

Wszyscy uczestnicy Zawodów otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy puchary, ufundowane przez Powiat Niżański, które wręczał Starosta Niżański Robert Bednarz.

Starosta życzył wędkarzom dalszej aktywności w podtrzymywaniu chlubnej tradycji polskiego wędkarstwa oraz wyraził uznanie dla Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 18 w Zarzeczu za dotychczasową działalność i upowszechnianie wśród mieszkańców Powiatu Niżańskiego zainteresowań zdrowym trybem życia oraz aktywnymi formami spędzania wolnego czasu.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Nr 18 w Zarzeczu skończyło 50 lat.

Zwycięzcami tegorocznych Zawodów zostali:

W kategorii Juniorów -

1 miejsce - Marek Cichoń

2 miejsce - Konrad Sala

3 miejsce - Konrad Jarosz.

W kategorii Seniorów -

1 miejsce - Mirosław Pałka