5 października 2019 r. na Boisku Piłkarskim Klubu Sportowego „RETMAN” w Ulanowie odbył się VIII Niżański Turniej Niepodległości Służb Mundurowych w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Niżańskiego.

W Turnieju udział wzięło 12 drużyn, w tym 9 drużyn policyjnych i po jednej drużynie z zakładu karnego, wojska i samorządu niżańskiego. Po kilkugodzinnych zmaganiach pierwsze miejsce wywalczyła drużyna KPP Mielec, drugie – drużyna KPP Tomaszów Lubelski, trzecie zajęła drużyna KMP Rzeszów a IV – KPP Nisko

Gratulacje zwycięzcom składał i wręczał puchary oraz medale, ufundowane przez Powiat Niżański, Starosta Robert Bednarz.

Wyniki:

I miejsce – KPP Mielec

II miejsce – KPP Tomaszów Lubelski

III miejsce – KMP Rzeszów

IV miejsce – KPP Nisko

Następne miejsca – pozostałe drużyny: KPP Jasło, KMP Tarnobrzeg, WP Nisko, KPP Ropczyce, Samorząd Niżański, ZK Chmielów, KPP Ustrzyki Dolne.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został i trofeum zdobył Dariusz Mielczarek (KPP Mielec).

Najlepszym bramkarzem wybrano Marcina Zakościelnego (KPP Nisko).

Zdjęcia: KPP Nisko