Ostatni tydzień przed świętami Bożego Narodzenia to czas wielu spotkań. W tym też czasie u Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza odbyły się przedświąteczne spotkania, w których uczestniczyli naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Nisku, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych Powiatu Niżańskiego oraz kierownictwo powiatowych służb, inspekcji i straży z powiatu niżańskiego.

Starosta, z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku składał na ręce zebranych najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników: Starostwa, jednostek organizacyjnych Powiatu oraz powiatowych służb inspekcji i straży: Niech ten szczególny czas Narodzenia Pańskiego, wzbogaci łaską, napełni pokojem i radością serca nas wszystkich, a czas spędzony w gronie najbliższych, niech będzie wypełniony wzajemną życzliwością i miłością. Nowy 2017 Rok niech obfituje w błogosławieństwo Boże w każdym jego dniu.

Starosta Niżański nie tylko zapraszał gości do siebie, ale również, wspólnie z Wicestarostą Adamem Machem, uczestniczyli w wielu spotkaniach opłatkowych organizowanych przez parlamentarzystów, stowarzyszenia, jednostki i instytucje.

Z tej okazji, Starosta składa serdeczne podziękowania wszystkim za miłe świąteczne życzenia, nadsyłane do Starostwa, oraz za wszystkie otrzymane zaproszenia na spotkania opłatkowe i wigilijne.