Starosta Niżański Robert Bednarz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprasza strażaków – ochotników z terenu powiatu niżańskiego na bezpłatne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które w grudniu 2018 r. przeprowadzi wykwalifikowany ratownik medyczny, który jest również strażakiem.

Szkolenie odbędzie się na terenie powiatu niżańskiego, w przypadku dużej liczby zgłoszeń z jednej gminy, szkolenie zorganizowane zostanie na terenie tej gminy.  

Zainteresowanych strażaków proszę o wypełnienie załączonego formularza i o zgłaszanie się w terminie do dnia 5 grudnia 2018 r. (środa) w następujący sposób: 

- osobiście:

Starostwo Powiatowe w Nisku, Plac Wolności 2 – p. nr 10 (sekretariat Starosty Niżańskiego)

lub

Starostwo Powiatowe w Nisku, ul. 3 Maja 32C – p. nr 17 (Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji) 

- e-mailowo:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- fax-em:

nr fax (15) 8412 -700    

Formularz zgłoszenia

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc – 20 – decydować będzie kolejność zgłoszeń.    

Serdecznie zapraszamy chętnych strażaków skupionych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie powiatu niżańskiego do zgłaszania się do udziału w szkoleniu.