Szanowni Państwo!

Gminne Centrum Kultury w Jeżowem oraz Gmina Jeżowe zapraszają do wzięcia udziału w I Konkursie na Produkt Kulinarny pn. „SMAKI JEŻYNY”, który odbędzie się 30 lipca 2017 r. podczas imprezy kulturalnej „Wakacjonalia 2017 – Dni Gminy Jeżowe. Konkurs odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Jeżowe – Marka Stępaka.

Konkurs skierowany jest do Stowarzyszeń, Kół Gospodyń Wiejskich, grup nieformalnych itp. Szczegółowe informacje o Konkursie zawarte są w załączonym Regulaminie. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość w ramach przygotowanego stoiska promocji innych produktów, które nie będą brały udziału w Konkursie.

Dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać pod numerem telefonu: 608 315 535.

Z wyrazami szacunku:
Zbigniew Bednarz
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury
w Jeżowem

Pismo
Regulamin I Konkursu na Produkt Kulinarny pn. „SMAKI JEŻYNY”
Formularz zgłoszeniowy I Konkursu na Produkt Kulinarny pn. „SMAKI JEŻYNY”