Grupa nieformalna, której patronem jest Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju”, we współpracy z Powiatem Niżańskim serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Powiatu Niżańskiego, a szczególnie sołtysów, członków rad sołeckich, zarządów osiedli, członków organizacji pozarządowych i innych lokalnych liderów, którym zależy na rozwoju swojego sołectwa, swojego osiedla i najbliższej okolicy, na „Spotkanie autorskie z osobą aktywnie działającą”.

Zaplanowane na godz. 14.00 w dniu 17 października 2017 r. (wtorek) spotkanie, pokaże uczestnikom „dobre praktyki”, korzyści płynące dla społeczności z zaangażowania w sprawy lokalne oraz możliwości pozyskania środków zewnętrznych.

Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Nisku, Plac Wolności 2 (sala narad, p. nr 20). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu pod nr tel. (15) 8415-408 w. 222.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.