Starosta Niżański Robert Bednarz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, po raz kolejny zaprasza strażaków – ochotników z terenu powiatu niżańskiego, którzy chcieliby nabyć uprawnienia do kierowania ruchem drogowym, na bezpłatne szkolenia z zakresu „Kierowania Ruchem Drogowym”, które w maju 2018 roku przeprowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Szkolenia (2) odbywać się będą na terenie powiatu niżańskiego, w przypadku dużej liczby zgłoszeń z jednej gminy, szkolenie zorganizowane zostanie na terenie tej gminy.

Zainteresowanych strażaków proszę o wypełnienie załączonego formularza i o zgłaszanie się w terminie do dnia 27 kwietnia 2018 r. (piątek) w następujący sposób:

- osobiście:

Starostwo Powiatowe w Nisku, Plac Wolności 2 – p. nr 10 (sekretariat Starosty Niżańskiego)

lub

Starostwo Powiatowe w Nisku, ul. 3 Maja 32C – p. nr 17 (Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji)

e-mailowo:

lub

fax-em:

nr fax (15) 8412 -700

Formularz zgłoszenia

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (zorganizowane zostaną 2 szkolenia) decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy chętnych strażaków skupionych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie powiatu niżańskiego do zgłaszania się do udziału w szkoleniu.