Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. uprzejmie informuje, iż rekrutacja  do projektu „Młode kadry podkarpacia – II edycja ” zostaje przedłużona do 24.01.2020 r. do godz. 15:30 ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszeń.

Komplet dokumentów aplikacyjnych można składać tylko i wyłącznie do Biura Projektu osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera:

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ul. M. Dąbrowskiej 15, 39-400 Tarnobrzeg

Zastrzegamy możliwość, zakończenia rekrutacji po zebraniu wymaganej ilości formularzy rekrutacyjnych spełniających kryteria oceny formalnej.

Wszelkie pytania na temat realizacji projektu można kierować mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie 533 399 366 lub bezpośrednio w Biurze Projektu.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie internetowej projektu: www.mlodekadrypodkarpacia.pl/2019/12/05/sciezka-a/